SK Tatran Poštorná a.s.

SK Tatran Poštorná a.s.

Vítáme Vás na oficiálních stránkách poštorenského fotbalu.
 
 

 

2. dubna 2003 - Lubomír Průdek přeci jen posílí Tatran.


Včera, 1. dubna, se novou posilou našeho celku stal 28-letý Lubomír Průdek, který přestoupil z 1.FC Synot.

Rychlnohý hráč působil v Poštorné již v letech 95-97, kdy se na Podluží hrála druhá nejvyšší soutěž. Své další kroky pak směřoval do zahraničí, oblékal dres druholigového rakouského Untersiebenbrunnu, pak působil ve finském celku KooTeepe, odkud se vrátil do Česka, konkrétně do 1. FC Synot. Pod trenérem Komňackým ve Starém Městě mnoho šancí nedostal a musel se na čas spokojit s působením v divizních Mutěnicích.

Během zimní přestávky právě probíhajících ročníku projevil zájem obléct poštorenský dres, s týmem kouče Dudy dokonce absolovoval několik tréninků i přípravných zápasů, ovšem neohodl se s vedením klubu na podmínkách smlouvy.

To však již nyní neplatí a nezbývá než doufat, že svými schopnostmi výrazně oživí prozatím tristní ofenzivu našeho mužstva. K dispozici by měl již být pro nadcházející utkání v Kyjově.

 

Autor: DiDi

 

 

© 2001-2003 SK Tatran Poštorná, a.s.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Pro prohlížení doporučujeme prohlížeč Internet Explorer. V jiných prohlížečích nemůžeme zaručit správné zobrazení a funkce.
Kontakt na redakci