SK Tatran Poštorná a.s.

SK Tatran Poštorná a.s.

Vítáme Vás na oficiálních stránkách poštorenského fotbalu.
 
 

28. dubna 2004 - Společné prohlášení představitelů fotbalových klubů TJ Slovan Břeclav, oddíl kopané a SK Tatran Poštorná, a.s.


Potvrzujeme, že byla zahájena mezi našimi kluby, v návaznosti na iniciativu představitelů města Břeclav, intenzivní jednání na téma „jak zvýšit kvalitu fotbalu v našem městě ve všech kategoriích“.

Předmětem jednání bylo:

•  vytvoření silného společného mládežnického centra od základen po dorosty včetně.

•  vytvoření jednoho silného fotbalového klubu.

Cílem trojstranných jednání je společně vytvořit projekt, který bude mít tyto ambice:

•  dobře zabezpečený fotbalový klub se bude snažit ve všech kategoriích zlepšit svojí výkonnost a tím zajistit předpoklady postupu jednotlivých mužstev do vyšších soutěžích.

•  společnými silami vytvořit předpoklady na dobudování sportovišť ve městě na úroveň vyžadovanou předpisy Českomoravského fotbalového svazu pro profesionální kopanou.

Jednání budou pokračovat po skončení jarní části soutěže. O dalším průběhu a dílčích výsledcích budeme pravidelně informovat prostřednictvím okresních týdeníků veřejnost.

Ing. Jiří Kalužík, předseda TJ Slovan Břeclav - oddíl kopané

Rudolf Baránek, předseda SK Tatran Poštorná, a.s.

 

© 2001-2004 SK Tatran Poštorná, a.s.
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Pro prohlížení doporučujeme prohlížeč Internet Explorer. V jiných prohlížečích nemůžeme zaručit správné zobrazení a funkce.
Kontakt na redakci