Guestbook

24. kolo MSFL - Neděle 22.5.2004, 16:30

SK Uničov vs. SK Tatran Poštorná 13:2 (7:1)

Reportáž

Tatran v dalším zápase zajížděl do Uničova, tedy na hřiště, kde v minulých sezónách pravidelně bodoval.

Utkání začalo oboustranně v dobrém tempu. Už v prvních osmi minutách si dva dobré zákroky připsal Machovič. V 10. minutě David Kříž skvěle uvolnil Rástočného, ten udělal kličku brankáři, nezištně přihrál Tesaříkovi, který zavěsil – 0:1. Domácí však nejen vyrovnali, ale i obrátili výsledek nečekaně brzy. Ve 13. minutě po rozehraném trestňáku srovnal Látal, když předcházející souboj zaváněl faulem na brankáře. Za další čtyři minuty zahrál rukou ve vápně Šlancar a penaltu proměnil Řehák. Ve 20. minutě střelou k tyči odpověděl Tesařík, ale brankář Vojáček vyrazil na roh. Ve 32. minutě po rozehrávce na hranici ofsajdu šli dva domácí hráči sami na Machoviče a Řehák zvýšil na 3:1.

To, co následovalo potom, nemá obdoby. Naprosto naivní a trapná hra celého týmu přinesla neuvěřitelný debakl. Domácí hráči doslova zesměšňovali při dalších a dalších gólech svého soupeře. Kanonádu psychicky nezvládl brankář Machovič, který v 74. minutě kromě míče srazil i soupeře a po druhé ŽK byl vyloučen.

Hráči svým přístupem pošlapali a zneuctili všechno dobré, co kdy ve fotbalové Poštorné vzniklo. Za výsledek, který by byl ostudou i pro tým odborářské ligy, by se měli všem fanouškům omluvit.

(Hřeb)

Statistika

Branky: 4x Řehák, 3x Vaníček, 2x Kopecký, Látal, Krpec, Hrdlovič, Martinka – Tesařík, Kříž
ŽK: Poštulka, Hrdlovič – Machovič
ŽK/ČK: 74. min Machovič
Rozhodčí a delegát: Mikel